"شیعه پاستوریزه"


توی کشورهایی مثل لیبی و بحرین و فلسطین همین طور دارن آدم می کشند و اون سر دنیا هم از شلوغی و جوسازی های خبری اینطرف دنیا سوء استفاده می کنند واهانت می کنند به قرآن.

ما هم که عین خیالمون هست ! خیلی غصه می خوریم ولی چون خیلی مسلمونیم و شیعه ی فرزند عبدالمطلب می گیم : خدا خودش فرموده : انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون ...

از اون طرف هم که برای کشورهای منطقه امام خامنه ای وعده ی پیروزی دادن ما هم که خب سرمون شلوغه برای جهاد اقتصادی کردن و در حال طراحی پوستر و بنر و همایشیم برای سال جهاد اقتصادی ، وظیفه ی دیگه ای نداریم الا اینکه بعد از دعا کردن منتظر بمونیم ببینیم شورای هماهنگی سازمان تبلیغات کی اخبار گوش میده و متوجه میشه که باید مردم بریزن توی خیابون ها و دست خدا بشن برای از بین بردن ریشه ی ظلم به قرآن و شیعیان و ..

 

به ما میگن شیعیان پاستوریزه ! هر چی اماممون.. ، نه ، هر وقت آقای شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی می گه همون موقع وظیفمونه ! ما هم که مثبت (!) ، نمی خوایم بهانه بدیم دست دشمن و یه کاری کنیم یه موقع ، یه موقع(!) سبزها سوء استفاده کنند همگی با هم به امر همون آقای شورای هماهنگی یه جمعه ای بعد نماز جمعه و با مشتهای گره کرده ۱۵-۱۰ قدم برای حمایت از ارزشهایمان حرکت می کنیم و بعدش هم برای اینکه چشم سبزها کورتر بشه از اون طرف میریم سینما تا اخراجی ها 3 رو نگاه کنیم !

خدائیش مثبت تر از این تو دنیا دیدی؟؟

ضمنا اهل کوفه هم نیستیم که علی تنها بماند ...

 

/ 3 نظر / 12 بازدید
فرقان

سلام علیکم آری ما اهل کوفه نیستیم !!‍!! اما میترسم اگه همین طور ادامه بدیم اهل شام بشیم!!!!

آزاد

بودن، یا نبودن، سوال اینجاست آیا شایسته تر آنست که به تیر و تازیانهٔ تقدیرِ جفا پیشه تن در دهیم، و یا تیغ برکشیده و با دریایی از مصائب بجنگیم و به آنان پایان دهیم؟ بمیریم، به خواب رویم- و دیگر هیچ؛ و در این خواب دریابیم که رنج‌ها و هزاران زجری که این تن خاکی می‌کشد، به پایان آمده. بخشی از نمایشنامه هملت http://blog.cheshmehregi.com