"سلاح ما در جنگ نرم"

از حاج همت شنیده ام که " ما هیچ چاره ای جز جنگ و جهاد در راه خدا که به آن سفارش شده ایم نداریم ، اگر تمام درها بسته باشد ، این در به روی بهشت باز است و این در ، جهاد است " ، از نایب امام زمان شنیدم که جبهه های سیاسی و صحنه های سیاسی را به جبهه جنگ مثال زدند ! از ایشان شنیدم جنگ نرمی آغاز شده است که هدفش نابودی است نه نابودی ایران بلکه نابودی اسلام !

در جنگ هشت ساله در برابر دنیا تجربیات تلخی داشتیم که در این جنگ باید از آنها عبرت بگیریم چرا که مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود!! اینکه :

چگونه در این جبهه مهمات کم نیاوریم ؟

چگونه تحریم های بین المللی خللی در اراده مان به وجود نیاورد ؟

چگونه مرزهای امت اسلامی را حفظ کنیم ؟

چگونه در جبهه سیاسی کاری کنیم که مجبور نشویم قطعنامه ای امضا کنیم ؟ چگونه جلوی جام زهر هایی را که به سمت ولی فقیهمان سرازیر می شوند را بگیریم ؟

جبهه دشمن در دفاع مقدس به راحتی قابل شناسایی بود ، تعداد شهدا ، تعداد اسرا ، تعداد جانبازان معلوم بودند، فرماندهان دوست و دشمن قابل شناسایی بودند ، مردم عادی از رزمندگان قابل تشخیص بودند و...

اما در این جنگ ، دشمن حرفهایی می زند که برخی دوستان آن را می زنند ، نخبگانی که در زمان امام خمینی دارای افتخارات متعدد بودند اکنون در جبهه دشمن ، در مقابل نظام اسلامی و در کنار و یا حتی در درون اپوزسیون داخل و خارج در برابر اسلام و رهبری آن و برخی فروع دین همچون تبری و تولی ، امر به معروف و نهی از منکر و ... صف آرایی کرده اند !!!! و نه تنها خود ، بلکه بسیاری را نیز در این راه قربانی مقاصد پلید و دنیایی شاید در بسیاری موارد جهالت خود کردند .

باز از ولی فقیه (مدظله العالی ) شنیدم که بسیاری از خطاها و بلاهایی که بر ملتها خصوصا نخبگان وارد می شود بر اثر بی بصیرتی ست ، به همین خاطر به بصیرت توصیه مان کردند و اولین وظیفه ما را افزایش بصیرت عنوان کردند .

مطمئنا با افزایش بصیرت و تقوا که نتیجه آن اسلام ناب محمدی می شود می توان مهمات این جنگ را فراهم کرد ، می توان اراده ی قوی در برابر وسوسه های دنیا داشت ، می توان مرزهای امت اسلامی را نه تنها حفظ، بلکه گسترش داد ،

و دیگر هیچ قطعنامه ای به اکراه امضا نمی گردد...

و... دیگر.... هیچ جام زهری به اماممان تعارف نخواهد شد!!!

انشاءالله

/ 2 نظر / 13 بازدید
جالب ترین عکس

سلام خوبید ؟ یه عکس جالب رو توی نت دیدم گفتم تو هم ببینی ضرر نمی کنی ادرسش توی قسمت سایت هست شاد باشی