حنایی که دیگر رنگ ندارد

 

خانم های مدعی فمنیست . خانم های منادی آزادی زنان ،خانم هایی که برای روسری پوش شدن دختران مسلمان به اختیار خودشان دنیا را به آتش کشیده اید . خانم هایی که برای سکینه محمدی متهم به قتل شوهرش تمام رسانه های دنیا را بسیج کرده اید ...

 

کجایید؟

 

چرا صدایی از شما رد نمی آید ؟

 

امروز در بحرین دختران مسلمان را به جرم درخواست دمکراسی از سر کلاس درس به زندان می برند .

 

امروز مادران مسلمان را داغدار پسران عزیزشان میکنند.

 

امروز دخترکان بچه سال نیمه شب در حالی از خواب میپرند که پدرشان را زیر مشت و لگد سربازان اشغالگر می بینند

 

امروز زنان و دختران بحرینی زیر شکنجه مردان بی رحم آل خلیفه روزی صد بار آرزوی مرگ می کنند .

 

کجا رفت آن فریاد های عدالت طلبانه اتان

 

کجا رفت آن فعالیت های شبانه روزیتان برای تحقق حقوق زنان

 

خانم شیرین عبادی آن جایزه نوبل را فقط برای ندا برده بودی ؟یا نه فقط سکینه محمدی و ندا زن بودند و حق و حقوق داشتند ؟

 

خانم هایی که فکر می کنید چشم و گوش و زبان زنان دنیا اید . امروز زنان بحرین وقتی که تمام دنیا گوشش را بروی فریاد های مظلومانه شان بسته است هیچ امیدی به شما عروسکهای دربار کاخ سفید ندارند .

 

امروز ورد زبان زنان و دختران بحرین یا زینب و یا زهراست . شما هم بهترست بروید فکری به حال کیت و ملکه انگلیس بکنید .حنایتان خیلی وقت است که از رنگ افتاده است ...


/ 4 نظر / 11 بازدید
مونسم خدا

سلام ای بابا شیرین جون خیلی وقته مثل موم توی دست آقایون خارج نشین ورز داده میشه و شکلهای مختلفی میگیره.. توی کتابهای درسی خونیدم مایعات از خود شکلی ندارن .. از شیرین چه انتظار سختی دارین شما؟؟!!!

راه آسمانی

فردا ساعت 1 دکتر عباسی...جنگ نرم....بیلوکس

حق قلم

سلام علیکم "اصلا به ما چه ربطی دارد که آل سعود چه می کنند؟خادم الحرمین اند و معصوم ؛!حتما نایاتشان مصلحتی است. همانطور که سکوتشان برابر کشتار مردم غزه و رقص عربیشان با بوش مصلحتی بود. آقاجان اصلا این چیز ها به ما چه؟ما فعلا درگیر یارانه ها و سهام عدالتیم؛به ما چه که: ویران میکنند یا میگیرند و می برند و می کشند!بگذار زندگیمان را بکنیم." به روزیم با: "غزه ،یمن،بحرین و... .ما کجاییم؟"