سعی کنید از رهبری جلو نیفتید!

آینده نیوز : گفته می‌شود در نشست مشترک جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز پیرامون مسائل جاری کشور، ... از اساتید حوزه علمیه قم و عضو جامعه مدرسین، علیه یکی از مقامات کشور مطالبی بیان کرده و خواستار تصمیم‌گیری فوری پیرامون انتخابات مجلس نهم شده است.


هر چند این مواضع با استقبال یا سکوت برخی حضار در جلسه همراه شده، اما ... ، ... دبیر کل جامعه روحانیت جمع را توصیه به صبر کرده و با عنوان اینکه سعی کنید از رهبری جلو نیفتید، به نقل خاطره‌ای از دیدارش با امام (ره) پرداخته است.

وی اظهار داشته است: «بنده در زمان ریاست‌جمهوری بنی‌ صدر خدمت امام رسیدم و توضیحاتی ارائه کردم، ایشان هم خوب به مطالب بنده گوش دادند و در انتها فرمودند؛‌ بحث بنی‌صدر خیلی مهم نیست. بعد با انگشت اشاره کردند و گفتند من با یک انگشت او را کنار می‌زنم.»

/ 4 نظر / 15 بازدید
شریعه

سلام جوشش های مردمی منطقه توطئه امریکا یا انقلاب؟

صدر

سلام بر مجاهدان راه حق و حقیقت خدا توفیقتون بده. اجرتون شهادت. یا علی

یاس

آن روز ،مادرت باخوشحالی وهیجان ،نزد پدرت آمد تا خبرفرزنددار شدن آمنه رابه اوبدهد،پدرت،خبررا که شنید رو به مادرت کرد وگفت :توهم سی سال صبر کن،پسری به دنیا خواهی آورد که هم شان وهم مرتبه فرزند آمنه است مگردر مقام نبوت.طلوع خورشید امامت وولایت علی ابن ابی طالب _علیه السلام_مبارک

نجی

سلام .. میلاد مبارک .. ببخشید فرمانده من به روزم با یک دلنوشته.. چون این روزها مطالعات سیاسیم کم شده نتونستم پست خیلی خوبی بذارم .. التماس دعا .. در پناه خودش